![](https://scaehellas.com/wp-content/uploads/2018/12/eurogat2019_v2.jpg)
![](https://scaehellas.com/wp-content/uploads/2018/12/eurogat2019_v2.jpg)
Ο SCA Greece έχει την χαρά και την τιμή να ανακοινώσει ότι επίσημος χορηγός μηχανών εσπρέσο για όλα τα πανελλήνια πρωταθλήματα και τις εκδηλώσεις του 2019 είναι η εταιρεία EUROGAT SA, όπως αναδείχθηκε μετά το διαγωνισμό που διενεργήθηκε πρόσφατα.
H παρεχόμενη μηχανή θα είναι το μοντέλο WEGA URBAN.
Ευχαριστούμε θερμά την EUROGAT SA για την υποστήριξη του Συνδέσμου και την σπουδαία συνεισφορά της στο έργο μας!