![](https://scaehellas.com/wp-content/uploads/2016/02/LATTE-ART.jpg)
![](https://scaehellas.com/wp-content/uploads/2016/02/LATTE-ART.jpg)
Την Δευτέρα 15/02 ολοκληρώθηκε το πρωτάθλημα Latte Art για το 2016, ο ημιτελικός του οποίου είχε πραγματοποιηθεί τον Ιανουάριο στην Τεχνόπολις. Νικητής αναδείχθηκε ο Καραγιάννης Μιχάλης, ο οποίος θα ταξιδέψει στη Σαγκάη για να συμμετάσχει στο παγκόσμιο πρωτάθλημα Latte Art που θα γίνει στις 29 Μαρτίου.
Τις υπόλοιπες θέσεις κατέκτησαν οι:
2η θέση Κονσταντίνοβα Τάνια
3η θέση Χριστουλάκης Γιάννης
4η θέση Μιχαήλ Γιώργος
5η θέση Κάτσικας Χάρης
6η θέση Τσόκας Θοδωρής
Συγχαρητήρια σε όλους τους συμμετέχοντες!