![](https://scaehellas.com/wp-content/uploads/2017/07/post17.jpg)
![](https://scaehellas.com/wp-content/uploads/2017/07/post17.jpg)
Ο SCA Greece ευχαριστεί ιδιαιτέρως την εταιρεία Hellafric για χορήγηση του καφέ που θα καλύψει τις ανάγκες του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Coffee Roasting 2017 και την πολύτιμη συνεισφορά στη διοργάνωση του διαγωνισμού!
Ο SCA Greece ευχαριστεί ιδιαιτέρως την εταιρεία Hellafric για χορήγηση του καφέ που θα καλύψει τις ανάγκες του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Coffee Roasting 2017 και την πολύτιμη συνεισφορά στη διοργάνωση του διαγωνισμού!