![](https://scaehellas.com/wp-content/uploads/2017/12/myloi_enimerosi2017.jpg)
![](https://scaehellas.com/wp-content/uploads/2017/12/myloi_enimerosi2017.jpg)
Σας ενημερώνουμε ότι οι συμμετέχοντες του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Barista 2018, θα διαγωνιστούν με τους χορηγούμενους μύλους άλεσης και καφεκοπτείου Fiorenzato (on demand, φ>64). Σε περίπτωση που κάποιος διαγωνιζόμενος διαθέτει τον ίδιο μύλο (ίδια εταιρεία και ίδιο μοντέλο) δύναται να κάνει χρήση αυτού.
Στο διαγωνισμό, δεν θα επιτραπεί η χρήση οποιουδήποτε άλλου μύλου πέραν τον προαναφερθέντων.
Δείτε όλα τα μοντέλα χρήσης εδώ!